Dominikánská republika

28.1.- 4.2.2024

IMPRESSIVE RESORT & SPA HOTEL 

PUNTA CANA

Hotelový komplex leží v palmové zahradě v hotelové čtvrti Bávaro, cca 25 km od letiště Punta Cana. Písčitá pláž Bávaro s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu, slunečníky, lehátka a osušky zdarma. Součástí hotelu je vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace Open Sea - jídla formou bufetu, 5 à la carte restaurací (japonská, italská, francouzská a středomořská kuchyně), 6 barů (zahrnuje bar na pláži), noční klub pro dospělé, kasino, konferenční centrum, obchody, WiFi ve veřejných prostorách hotelu, 4 bazény, oddělená část pro děti v hlavním bazénu; lehátka, slunečníky a osušky zdarma.Ubytování

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají vlastní příslušenství (koupelna, WC, fén), klimatizaci, SAT/TV, telefon, minibar, trezor, balkon nebo terasu; WiFi zdarma (dostupná na většině pokojů a všech veřejných prostorech).
Za příplatek pokoje Junior Suite v části Premium, Junior Suite s výhledem na bazén, Junior Suite s výhledem na moře a Junior Suite s hydromasážní vanou. Pokoje tohoto typu jsou prostornější a nabízí stejné vybavení jako standardní pokoje. Dále zahrnuje: WiFi zdarma, soukromou recepci, pozdní check out (v závislosti na obsazenosti hotelu), soukromý lounge s TV, večeře v à la carte restauraci (nutná rezervace), bazén s barem swim-up, plážový servis (osušky a služby čísníků).

Strava all inclusive

All inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, občerstvení během dne, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby v časech a místech určených hotelem. Možnost večeří v restauracích à la carte (nutná rezervace předem a vhodné oblečení – pánové dlouhé kalhoty).

POWER YOGA  & PILATES

zábava a relax

Součástí pobytu jsou dobrovolné lekce power yogy a pilates pod vedením Moniky Sobotkové. Lekce probíhají na pláži nebo travnaté ploše. Před snídaní, přibližně v 7.30 se probudíme lehkou power yogou a podvečerní pilates bude kolem 18.00 hodiny. Časy lekcí se mohou aktuálně změnit podle počasí nebo podle výletů. Jeden den pobytu lekce nejsou , předpokládáme celodenní společný výlet. Jógamatku prosím vezměte vlastní. Dále v hotelu nabízejí stolní tenis, posilovnu, fitness, plážový volejbal, kulečník, lukostřelbu, dětské hřiště a hernu, miniclub, diskotéku a animační programy. Za poplatek je zde Spa centrum - sauna, vířivka, kosmetické procedury. Golfové hřiště je cca 2 km od hotelu.

Cena a platby

Cena za osobu v 1/2 pokoji s výhledem do tropické zahrady je 45 990,- Kč , další druhy pokojů a dětské ceny na vyžádání zašleme. Cena zahrnuje leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků, transfery v cíli zájezdu, ubytování v hotelu, stravování all inclusive, služby česky mluvícího delegáta, pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Letecký řád přímý let Praha – Punta Cana  s PLL LOT

1.záloha 1990,- Kč po přihlášení obratem

pokud si budete přát cestovní pojištění či pojištění storna , přičtěte prosím k 1.záloze, druhy pojištění vám pošleme

2.záloha do 30.6. : 15 000,- Kč

doplatek do 26.11.2023 : 29 000,- Kč