Madeira: Hotel Orca Praia

17.9. - 24.9.2024

PORTUGALSKO - MADEIRA

 hotel Orca Praia

Menší hotelový komplex vystavěný v nádherné vyvýšené oblasti na útesu u menší zátoky Pranha do Ariero s přírodní pláží s vulkanickými oblázky. Resort nabízí prostorné pokoje, kde všechny jsou orientovány směrem k oceánu. Klientům je k dispozici hotelový transfer, který jezdí v pravidelných intervalech do centra Funchalu, které je ideálním místem pro poznání, zábavu, nákupy.  Hotel leží přímo nad písčito-vulkanickou pláží, do centra Funchalu je 6km .Nejbližší nákupní možnosti jsou v malebné rybářské vesničce Camara de Lobos 3km od hotelu a vzdálenost od letiště je 30km.


Ubytování

Ubytování je zajištěno ve dvoulůžkových pokojích Deluxe s možností přistýlky. Pokoje mají veškeré vybavení včetně klimatizace, TV a Wifi zdarma. Každý pokoj má balkon nebo terasu. Za poplatek je minibar, trezor, konvice.
 

Strava : se snídaní nebo s polopenzí

Základní cena je se snídaní formou bufetu. Za příplatek je možné objednat večeře, které mohou být podávané formou bufetu nebo servírované. Tuto možnost můžete doobjednat později .

POWER YOGA  & PILATES

zábava a relax

Součástí pobytu jsou dobrovolné lekce power yogy a pilates pod vedením Moniky Sobotkové. Lekce probíhají na pláži nebo vhodné ploše. Před snídaní, přibližně v 7.30 se probudíme lehkou power yogou a podvečerní pilates bude kolem 18.00 hodiny. Časy lekcí se mohou aktuálně změnit podle počasí nebo podle výletů. Před pobytem se budeme snažit vybrat zajímavé výlety po okolí, na které můžete jet samostatně, nebo se skupinou. nabídku vám zašleme spolu s přihláškou.1 den v týdnu je vyhrazen na celodenní výlet a ten den se necvičí. Jógamatku na cvičení si vezměte vlastní. Dále v hotelu nabízejí stolní tenis, menší fitness, příležitostně živá hudba. Za poplatek je biliár a SPA centrum.,

Cena a platby

Cena za osobu v 1/2 pokoji je 21 490,- Kč se snídaní. Další druhy pokojů na vyžádání zašleme. Cena zahrnuje leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků, transfery v cíli zájezdu, ubytování v hotelu na 7 nocí, stravování se snídaní, lekce pod vedením M.Sobotkové , služby česky mluvícího delegáta, pojištění dle zák. č. 159/99 Sb. Pobytová taxa splatná v hotovosti na místě je 2-5EU /os/noc. 

 Letecký řád přímý let Praha – Funchal / úterý  - úterý / 

1.záloha 990,- Kč po přihlášení obratem

pokud si budete přát cestovní pojištění či pojištění storna , přičtěte prosím  AŽ k 2.záloze, druhy pojištění vám pošleme společně s přihláškou.

2.záloha do 15.06. 2024 :    7 000,- Kč

doplatek do 15.08. 2024 : 13 500,- Kč

příplatek za večeře 6000,- Kč  


Tento zájezd je již plně obsazen. Evidujeme náhradníky