O nás

Milí klienti,

s velkou radostí vám představuji stránku, která se specializuje na pořádání nezapomenutelných pobytových zájezdů spojených s jógu a pilates. Jsem Monika Sobotková a kromě lekcí power yogy, pilates a aquagymu vám nabízím jedinečné možnosti pro cestování a cvičení.

Naše nabídka zahrnuje širokou škálu pobytů s různými zaměřeními. Můžete si vybrat mezi víkendovými pobyty s jógu po celé České republice nebo se můžete rozhodnout pro jógové pobytové zájezdy u moře v Evropě i ve světě. Během našich pobytů budete mít možnost cvičit jógu a pilates pod mým vedením a prožít tak oázou klidu a relaxace.

Spolupracujeme již několik let s vybranými cestovními kancelářemi, abychom vám mohli garantovat nejvyšší kvalitu služeb a profesionální přístup. Díky této spolupráci jsme schopni zajistit skvělé ubytování, dopravu a další aktivity během vašeho pobytu.

Těším se na setkání s vámi a na to, že společně prožijeme úžasné chvíle plné jógy, pilates a zážitků. Pokud máte jakékoli dotazy nebo zájem o rezervaci, neváhejte mě kontaktovat. Ráda vám poskytnu veškeré potřebné informace a pomohu vám s plánováním vaší ideální jógové dovolené.

Z minulých pobytů

Bali 2018

Zakynthos 2021

Rhodos 2022

Zanzibar 2022

Tetřeví boudy 2022

Ischia 2022

Mauricius 2023

Kos 2023

Konopiště 2022

Ischia 2023

Amenity Resort Deštné 2023

Amenity Resort Deštné 2023

PF 2024 z Dubaje

Silvestr v Dubaji 2023

Sri Lanka 2024

Sledujte novinky v naší nabídce na sociálních sítích:

FacebookInstagram