Sicílie: Capo Calava Village

5.6. - 12.6.2024

Capo Calava Village

SICÍLIE  - ITÁLIE

Rozledlý , oblíbený prázdninový resort s přátelskou atmosférou se nachází v severní části Sicílie. Je umístěn přímo u pěkné, dlouhé pláže s hrubším pískem a oblázky. V rámci hotelového komplexu je možné využít mnoho sportovních aktivit, pořádají se zde animační programy pro děti i dospělé. Hotel nabízí lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži od 3.řady také zdarma. Strava je formou all inclusive. Letiště Catania je vzdáleno 120 km. Město 3,5 km. V areálu je minimarket a odchod se suvenýry. V hotelovém bazénu je vyžadována koupací čepice

Ubytování

Ubytování je zajištěno v nízkých budovách, terasovitě rozmístěných v areálu plném zeleně. Klimatizované pokoje jsou postorné, účelně zařízené v klasickém středomořském stylu, vždy s možností venkovního posezení. Pokoje s možností přistýlky mají vlastní příslušenství (koupelna, WC, fén), klimatizaci, SAT/TV, telefon, minibar, trezor, balkon nebo terasu; WiFi zdarma .
 

Strava all inclusive

All inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, občerstvení během dne, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby v časech a místech určených hotelem. 

POWER YOGA  & PILATES

zábava a relax

Součástí pobytu jsou dobrovolné lekce power yogy a pilates pod vedením Moniky Sobotkové. Lekce probíhají na pláži nebo travnaté ploše. Před snídaní, přibližně v 7.30 se probudíme lehkou power yogou a podvečerní pilates bude kolem 18.00 hodiny. Časy lekcí se mohou aktuálně změnit podle počasí nebo podle výletů. Před pobytem se budeme snažit vybrat zajímavé výlety po okolí, na které můžete jet samostatně, nebo se skupinou. 1 den v týdnu je vyhrazen na celodenní výlet a ten den se necvičí. Jógamatku na cvičení si vezměte vlastní. Dále v hotelu nabízejí stolní tenis, plážový volejbal, tenis, mini fotbal , petaque a animační programy pro děti i dospělé.. Za poplatek je zde Spa centrum , které nabízí masáže.

Cena a platby

Cena za osobu v 1/2 pokoji je 23 990,- Kč .Další druhy pokojů a dětské ceny na vyžádání zašleme. Cena zahrnuje leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků, transfery v cíli zájezdu, ubytování v hotelu na 7 nocí, stravování all inclusive, služby česky mluvícího delegáta, pojištění dle zák. č. 159/99 Sb. Pobytová taxa splatná v hotovosti na místě je 2-4EU /os/noc. 

V hotelovém bazénu je vyžadována koupací čepice
Letecký řád přímý let Praha – Catania / Smart Wings / 

1.záloha 990,- Kč po přihlášení obratem

pokud si budete přát cestovní pojištění či pojištění storna , přičtěte prosím  AŽ k 2.záloze, druhy pojištění vám pošleme společně s přihláškou.

2.záloha do 30.04. 20247 000,- Kč

doplatek do 03.05. 2024 : 16 000,- Kč