Dovolená

s Monikou

Aktuální nabídka : 

Dominikánská republika

Láká vás exotika? 28.1.- 4.2.2024 v termínu pololetních prázdnin 2024 jsme připravili pobyt v Dominikánské republice.

Samozřejmostí jsou lekce poweryogy a pilates, několik společných výletů a relax u karibiku.

Hotel leží 25 km od letiště Punta Cana v krásné zahradě přímo u moře, stravu máme all inclusive.

Sicílie: Capo Calava Village

5.6. - 12.6.2024  Na červen 2024 připravujeme pobyt v severní části Sicílie. Resort je přímo u pěkné, dlouhé pláže. Ubytování je v nízkých budovách, terasovitě rozmístěných v areálu plném zeleně. Pokoje jsou klimatizované, prostorné s venkovním posezením. Lehátka na pláži i u bazénu jsou zdarma a pobyt je s all inclusive stravou. Samozřejmostí jsou ranní lekce power yogy a podvečerní pilates pod vedením Moniky Sobotkové.  Hotel zajištuje vlastní animační programy pro děti i dospělé. Předem vybereme zajímavé výlety, na které můžete jet jednotlivě nebo společně se skupinou. ena je 23 990,- Kč za osobu v pokoji 1/2 s letenkou a tranferem. Letiště Catania je 120 km. Další informace vám ráda pošlu na vyžádání.

Madeira: Hotel Orca Praia

17.9. - 24.9.2024  Na září  2024 připravujeme pobytově poznávací zájezd na Madeiru. Madeira bývá často  označována za „ostrov věčného jara“ a tak se zde můžete těšit na příjemné klima, které trvá po celý rok. Počasí se podobá našemu jaru či časnému létu. Ostrov Madeira je ideálním místem pro pěší turistiku a výlety. Na malém kousku země zde nalezneme divoké mořské útesy, rozeklané štíty, terasovitá políčka na horských svazích, ale i subtropické zahrady s orchidejemi. Slavné jsou turistické trasy podél zavlažovacích kanálů, tzv. levád. Jedná se především o nenáročné cesty, které zvládne opravdu každý. Pokud jste zdatnější turisté, vydejte se na nejvyšší horu ostrova Pico de Ruivo a budete zajisté spokojeni. Na výlety se můžete vydat samostatně nebo se skupinou. Lekce power yogy a pilates budou samozřejmou součástí pobytu.


Srí lanka

Další exotický pobyt bude 2.4. - 14.4.2024  v 108 Palms Beach Resort, který  se nachází v blízkosti Trincomalee v Salli-Sampaltivu, pouhých 100 metrů od soukromé pláže.

Rezort nabízí 3 vily ve dvojdomku, rozdělené na 6 samostatných vil se společnou terasou. Všechny vily jsou vybaveny klimatizací, lednicí, sprchou s teplou vodou a venkovním posezením. V rezortu je také restaurace, která podává mezinárodní a místní kuchyni. Nabízí bezplatné Wi-Fi, dopravu na letiště a společné  výlety do okolí. Samozřejmostí jsou lekce power yogy a pilates každý den.

Na tento zájezd jsou k dispozici volná místa na vyžádání

Silvestr v Dubaji

29.12. - 5.1.2024 . Jedeme  na silvestrovský pobyt do Dubaje.  Hotel Arabian park má ideální polohu jen pár minut jízdy od letiště . Relaxovat  můžeme u hotelového bazénu nebo na pár minut vzdálené pláži  Jumeirah beach. Hotel zdarma zajištuje kyvadlovou dopravu do centra Dubaje. Každé ráno budou i lekce power yogy nebo pilates.

Kapacita pro tento zájezd je nyní bohužel naplněna

Sledujte novinky v naší nabídce na sociálních sítích:

FacebookInstagram