Dovolená

s Monikou

Aktuální nabídka : 

Sicílie: Capo Calava Village

5.6. - 12.6.2024  Na červen 2024 připravujeme pobyt v severní části Sicílie. Resort je přímo u pěkné, dlouhé pláže. Ubytování je v nízkých budovách, terasovitě rozmístěných v areálu plném zeleně. Pokoje jsou klimatizované, prostorné s venkovním posezením. Lehátka na pláži i u bazénu jsou zdarma a pobyt je s all inclusive stravou. Samozřejmostí jsou ranní lekce power yogy a podvečerní pilates pod vedením Moniky Sobotkové.  Hotel zajištuje vlastní animační programy pro děti i dospělé. Předem vybereme zajímavé výlety, na které můžete jet jednotlivě nebo společně se skupinou. ena je 23 990,- Kč za osobu v pokoji 1/2 s letenkou a tranferem. Letiště Catania je 120 km. Další informace vám ráda pošlu na vyžádání.

Tento zájezd je již plně obsazen. Evidujeme náhradníky

Madeira: Hotel Orca Praia

17.9. - 24.9.2024  Na září  2024 připravujeme pobytově poznávací zájezd na Madeiru. Madeira bývá často  označována za „ostrov věčného jara“ a tak se zde můžete těšit na příjemné klima, které trvá po celý rok. Počasí se podobá našemu jaru či časnému létu. Ostrov Madeira je ideálním místem pro pěší turistiku a výlety. Na malém kousku země zde nalezneme divoké mořské útesy, rozeklané štíty, terasovitá políčka na horských svazích, ale i subtropické zahrady s orchidejemi. Slavné jsou turistické trasy podél zavlažovacích kanálů, tzv. levád. Jedná se především o nenáročné cesty, které zvládne opravdu každý. Pokud jste zdatnější turisté, vydejte se na nejvyšší horu ostrova Pico de Ruivo a budete zajisté spokojeni. Na výlety se můžete vydat samostatně nebo se skupinou. Lekce power yogy a pilates budou samozřejmou součástí pobytu.

Tento zájezd je již plně obsazen. Evidujeme náhradníky

1. Adventní víkend 2024

29.11. - 01.12.2024  Na 1.adventní víkend jsme pro Vás připravili aktivní víkend ve spolupráci s hotelem  Spa Felicitas v Poděbradech. Od pátku 14.00 do neděle 10.00 můžete využívat služby nádherného hotelu v centru lázeňského parku . V hotelu máte zajištěné ubytování ve standartních pokojích, bohaté snídaně bufetového typu a volný vstup do hotelového bazénu s vířivkou . Služby wellness centra jako sauny, kneippův chodník, masáže a jiné procedury je potřebné předem zamluvit a jako hosté hotelu máte 20% slevu. Samozřejmostí tohoto pobytu jsou lekce pod vedením Moniky Sobotkové přímo v budově hotelu. V pátek začínáme lekcí AQUAGYM v hotelovém bazénu od 18.00 do 18.45 . V sobotu dopoledne máte volný program, který zřejmě rádi využijete na prohlídku města a návštěvu místních obchůdků k předvánočním nákupům. Od 16.00 do 17.30 si dáme prodlouženou lekci PILATES. V neděli před snídaní nás probudí POWER YOGA od 7.30 do 8.30. Po józe se odebereme na adventní snídani, kde zakončíme náš 1.adventní víkend. 

SILVESTR 2024 v Maroku 

25.12. - 01.01.2025  Zájezd do jižního Maroka je jedinečnou příležitostí prozkoumat fascinující krajinu, historická města a kouzlo orientálního života. Pojedeme skrze údolí, oázy a pevnosti, abychom objevili pestré kultury a památky této nádherné země. S nezapomenutelným itinerářem zahrnujícím místa jako Zagora, Erfoud a samozřejmě legendární Marakéš, budete mít možnost nasát atmosféru a exotiku Maroka ve všech jejích odstínech. 

Sledujte novinky v naší nabídce na sociálních sítích:

FacebookInstagram